LYSSTAKE, et par, alabast/gult metal, 1900-tallet.

518047. LYSSTAKE, et par, alabast/gult metal, 1900-tallet.

Højde 27,5 cm, bredde 33 cm.

Brugsslitage. Der mangler et lille metalbeslag på hver pæl i midten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 27,5 cm, bredde 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 327