KVINDESKRIVELSE MED ESSAY, omkring århundredeskiftet 1900.

517851. KVINDESKRIVELSE MED ESSAY, omkring århundredeskiftet 1900.

Valnød, trækhåndtag af messing. Drejede ben.
Længde 96 cm, bredde 56 cm, højde 107 cm.

Slitage og mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre mærker.

Antal besøg: 495