SIDEBORDE, et par, anden halvdel af det 20. århundrede.

517837. SIDEBORDE, et par, anden halvdel af det 20. århundrede.

Et par borde i gult metal med tilhørende aftagelige glasplader. Hvert bord er udstyret med hjulskiver. Højde inklusiv glasplade 50,5 cm. Glaspaneler 60 cm x 45 cm.

Brugsslitage. Hver glasrude med mindre skader i det ene hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 253