SKAB MED SKUFFER, slutningen af 1800-tallet.

517830. SKAB MED SKUFFER, slutningen af 1800-tallet.

Venemalede, spidse ben.
Interiør med 12 små skuffer, skab og hylde. Underdel med hylde.
Længde 84 cm, bredde 38 cm, højde 145 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Venemalede, spidse ben.

Slitage, ridser og mærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 738