OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde sidder på en panter, bronze, 20. århundrede.

517741. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde sidder på en panter, bronze, 20. århundrede.

Længde 28, højde 31 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 28, højde 31 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 479