SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale, 20. århundrede.

517331. SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale, 20. århundrede.

Sofa, 2 lænestole og bord, sofalængde 192 cm, dybde 85 cm, højde 82 cm.
Bordlængde 80 cm, bredde 62 cm, højde 62 cm.

Brugsslitage, ridser og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 628