SPILBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

517325. SPILBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bejdset hårdttræ. Drejet indretning. Længde 89. Bredde 44. Højde 79 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Antal besøg: 244