KNUT DAHLANDER. Landskab, olie på lærred, signeret Dahlander.

517069. KNUT DAHLANDER. Landskab, olie på lærred, signeret Dahlander.

50x65 cm, rammemål 63x78 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x65 cm, rammemål 63x78 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.457