TRAFIKLYS, Proveniens Gamle København.

517017. TRAFIKLYS, Proveniens Gamle København.

1 stk hr. Gårman, højde 70 cm 1 stk Lyshøjde 102 cm.

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 6.120