SPISESTUEMØBLER, 10 stk., Eg, "Refekturbord" Gamle Charm-møbler, slutningen af det 20. århundrede.

516926. SPISESTUEMØBLER, 10 stk., Eg, "Refekturbord" Gamle Charm-møbler, slutningen af det 20. århundrede.

Bord udfoldet højde 76 cm, bredde 80 cm, længde 212 cm.
Bordplade 137 cm, ekstra brædder 37 cm x 2.
2 lænestole betrukket med rødt læder, højde 88 cm, sædehøjde 48 cm.
4 stole betrukket med rødt læder, højde 88 cm, sædehøjde 48 cm.

Pletter, mærker, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 840