ERIK PERSON. Pastel.

ERIK PERSON. Pastel.
516807. ERIK PERSON. Pastel.

"Gedeø", signeret og dateret 1978, 20x28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
516807. ERIK PERSON. Pastel.

Brugsslitage.

Antal besøg: 621