TOM BJÖRKLUND. Los. Akvarel, signeret og dateret 2000.

516397. TOM BJÖRKLUND. Los. Akvarel, signeret og dateret 2000.

24 x 29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

24 x 29 cm.

Antal besøg: 1.711