LARS JONSSON. Ejderpar. Farvelitografi, signeret og nummereret 285/366.

516384. LARS JONSSON. Ejderpar. Farvelitografi, signeret og nummereret 285/366.

27 x 36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Jonsson (Født 1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 36 cm.

Kunstner/designer

Lars Jonsson (Født 1952)

Antal besøg: 800