ESAIAS THORÉN. Olie på Panel, mixed media, signeret.

516357. ESAIAS THORÉN. Olie på Panel, mixed media, signeret.

Komposition med vaser og bægre, ca. 23x32 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besøg: 1.003