STEN EKLUND. Farveætsning, prøvetryk, signeret og dateret 1981.

516336. STEN EKLUND. Farveætsning, prøvetryk, signeret og dateret 1981.

Ca. 14x11 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 14x11 cm.

Antal besøg: 412