KARL EINAR ANDERSSON. "Aggressiv form", olie på lærred, signeret KEA.

516252. KARL EINAR ANDERSSON. "Aggressiv form", olie på lærred, signeret KEA.

60x73 cm, rammemål 62x74 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

60x73 cm, rammemål 62x74 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 2.243