JOHAN THORENBERG. MALERI, olielærred, signeret og dateret Johan Thorenberg -71, "Spinnrocken".

516042. JOHAN THORENBERG. MALERI, olielærred, signeret og dateret Johan Thorenberg -71, "Spinnrocken".

Johan Thorenberg (1889-1988), Kvänum.
Billedmål 44 x 37 cm.
Rammemål 56 x 48 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 44 x 37 cm.
Rammemål 56 x 48 cm.

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.886