SPEJLSKAB, nyrenæssance, 19./20. århundrede.

516013. SPEJLSKAB, nyrenæssance, 19./20. århundrede.

Højde 195, bredde 102, dybde, 53,5 cm.

Mærker, pletter står overflade, afvisning af en støbning.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 415