ARMBÅND OG VEDLIGEHOLDELSE MED KÆDE, sølv med hvide sten.

515952. ARMBÅND OG VEDLIGEHOLDELSE MED KÆDE, sølv med hvide sten.

Begyndelsen af det 20. århundrede, armbåndslængde 17,5, kædelængde 64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 404