BROCHER, 3 stk., sølv med marcasitter.

515936. BROCHER, 3 stk., sølv med marcasitter.

Længde 2,5-5,5 cm.

Noget af jordsættet mangler samt slid og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 2,5-5,5 cm.

Antal besøg: 423