Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
JAN-ERIK OHLZON. "Aften", olie på lærred, signeret.
515751. JAN-ERIK OHLZON. "Aften", olie på lærred, signeret.
41 x 33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
41 x 33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
1.647