CURT AGGE. Farvelitografi, signeret og nummereret 55/250.

515528. CURT AGGE. Farvelitografi, signeret og nummereret 55/250.

Billedmål 41 x 59 cm.
Samlet mål inklusiv ramme 61 x 77 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 41 x 59 cm.

Kunstner/designer

Curt Agge (Født 1929)

Antal besøg: 252