ARNE OLSSON. Litografi, signeret og mærket EA.

515232. ARNE OLSSON. Litografi, signeret og mærket EA.

Ydermål 61 x 72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ydermål 61 x 72 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besøg: 421