VASE OG LYS LANTERNE, 3 dele, bl.a. Lars Hellsten, Orrefors.

515010. VASE OG LYS LANTERNE, 3 dele, bl.a. Lars Hellsten, Orrefors.

Vase Lars Hellsten, højde 20 cm, signeret.
Lyselygter, metal/glas, højde 26,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 280