TORSTEN RIDELL. Litografier, 2 stk., signeret og dateret -85.

514836. TORSTEN RIDELL. Litografier, 2 stk., signeret og dateret -85.

Udgave 45/50 Mål 48x48 cm Mål 48x12 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.625