TASKE, "Keepall 55", Louis Vuitton.

514827. TASKE, "Keepall 55", Louis Vuitton.

Taske i weekendmodel med monogrammønstret kanvas og detaljer af naturfarvet læder og gult metal. Med tilhørende adresseskilt. Stemplet "Louis Vuitton, Paris, Made in France".
Længde 55 cm, bredde 25 cm, højde 30 cm.

Lås medfølger. Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 882