51456. DIVERSE, glas, keramik og metal, 20. århundrede.
Bordplade, nysølv, begyndelsen af det 20. århundrede, højde ca. 26 cm.
Ølstop, 6 stk, glas.
Spejllamper, et par, tin, højde ca. 29 cm.
Figur, Gustavsberg mm.
Skader, slitage, Kantstødt. Glasskål ikke forbundet med bordplade.
Ølstop, 6 stk, glas.
Figur, Gustavsberg mm.