Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
HENNY MODIG FÖRARE. Olie på Panel, Forfatter Johan Turii, Kiruna, dateret 1935 a verso.
514435. HENNY MODIG FÖRARE. Olie på Panel, Forfatter Johan Turii, Kiruna, dateret 1935 a verso.
41 x 29 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
41 x 29 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
2.839