MAGNI MAGNINO. LANDSKAB MED VANDFUNKTIONER.

514283. MAGNI MAGNINO. LANDSKAB MED VANDFUNKTIONER.

Akvarel / gouache.
Signeret 1906 32x56 cm.

Fugtpletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel / gouache.
Signeret 1906 32x56 cm.

Fugtpletter.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 1.180