HARIES LAGERBRINK. Olie på Panel, signeret.

513983. HARIES LAGERBRINK. Olie på Panel, signeret.

30,5 x 16,5 cm.

Et par ridser/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

30,5 x 16,5 cm.

Et par ridser/ridser.

Antal besøg: 1.488