HAL MØBLER/BÆNK, 2 dele, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

513720. HAL MØBLER/BÆNK, 2 dele, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

Hallmøbler/bænk længde 140, bredde 44, højde 46 cm. Kommode med tre skuffer. Kan tilsluttes bænken, men der mangler skruer, længde 49, bredde 44, højde 46 cm.

Brugsslitage. Rapport. Mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 907