SERVINGSVOGN MED KASSE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

513686. SERVINGSVOGN MED KASSE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Højde 60 cm Længde 81 cm Bredde 47,5 cm.

Brugsslitage Skiven med vandpletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 422