SENG/DAYBED, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

513610. SENG/DAYBED, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Udtrækkelig, længde 190, bredde 75-132 cm, højde 27.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 19.974