MARTIN LINDSTRÖM. olie på lærred, signeret.

513516. MARTIN LINDSTRÖM. olie på lærred, signeret.

Portræt. Cirka 48 x 43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Portræt. Cirka 48 x 43 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besøg: 542