HØRSKAB mørkbejdset birk, 1930'erne/40'erne.

513394. HØRSKAB mørkbejdset birk, 1930'erne/40'erne.

Et par låger, to stk. skuffer, 6 flytbare hylder indvendigt, forfødder skåret som løvepoter, længde 138, bredde 53, højde 145 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker på skiven, ridser i træet på to fødder og to nøgleplader mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.571