GLASSMASTER SPEJLE, 2 stk, 1800/2000 årh.

513376. GLASSMASTER SPEJLE, 2 stk, 1800/2000 årh.

Højde 56-88 cm.

Skader, slitage, glasplader mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 56-88 cm.

Antal besøg: 369