513279. SERVERINGSVOGN, træ med Perstorps tallerkener, "Virr varr", Sigvard Bernadotte, anden halvdel af det 20. århundrede.
Serveringsbord på hjul med hylde, fold-ud ekstra top.
Højde, 73 cm.
Bredde, 58,5, 76 cm, med ekstra skive.
Dybde, 44 cm.
Mindre brugsspor og mærker.