PIERRE BONNEVIER. olie på lærred, signeret.

513207. PIERRE BONNEVIER. olie på lærred, signeret.

Portræt. Cirka 60 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Portræt. Cirka 60 x 49 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 472