Ubekendt kunstner, olie på Panel , signeret Lorenzi.

513079. Ubekendt kunstner, olie på Panel , signeret Lorenzi.

Bygninger med grønne områder. Cirka 23 x 18 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 892