Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
TORE KURLBERG, Kystlandskab, olie på lærred, signeret og dateret 74.
512686. TORE KURLBERG, Kystlandskab, olie på lærred, signeret og dateret 74.
61x46 cm.
Vis hele teksten
Lidt ustrakt klud.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
61x46 cm.
Vis hele teksten
Lidt ustrakt klud.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
569