512492. ARMÅDUR, herre, Omega, Elektronisk, Geneve, Chronometer, 20. århundrede.
Diameter 37,7 mm (ekskl. krone).
Urskive mærket Omega Electronic f300 Hz, Genéve Chronometer, schweizisk fremstillet.
Medfølgende æske til armbåndsur.
Ridser på glas, visere og datofunktion virker ved katalogisering, ingen funktionsgaranti.