PICKNICK SÆT, i pose, plastik, midten af det 20. århundrede.

512339. PICKNICK SÆT, i pose, plastik, midten af det 20. århundrede.

Taske 47 x 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske 47 x 33 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 436