EMMA LÆNESTOL, 2 stk, midten af 1900-tallet.

51232. EMMA LÆNESTOL, 2 stk, midten af 1900-tallet.

Grønt og brunt betræk.

En med et brændemærke på ca. 1x1 cm, og et beskadiget ben.
Den anden mangler knap, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grønt og brunt betræk.

Antal besøg: 1.154