SOFAGRUPPE, eg/grøn kunstlæder, slutningen af det 20. århundrede.

512134. SOFAGRUPPE, eg/grøn kunstlæder, slutningen af det 20. århundrede.

Sofa og 1 par lænestole, sofalængde 200 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 872