HENNING NILSSON. Vase, stentøj, Henning Nilsson, Höganäs.

511938. HENNING NILSSON. Vase, stentøj, Henning Nilsson, Höganäs.

Stentøjsvase med okseblodsglasur, signeret og dateret, Henning Nilsson, Höganäs 16/9 1965 Højde 37,5 cm Diameter 21,5 cm.

Produktionsfejl på livet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Produktionsfejl på livet.

Antal besøg: 923