TEATERKIKKERT med perlemor, Iris, Paris, 19./20. århundrede.

511888. TEATERKIKKERT med perlemor, Iris, Paris, 19./20. århundrede.

Med håndtag.

Uvæsentlig aldersrelateret Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med håndtag.

Antal besøg: 997