HJALMAR WESTERBERG. FISKER I MÅNEN, mixed media.

511773. HJALMAR WESTERBERG. FISKER I MÅNEN, mixed media.

Signeret og dateret 1890.
Højde 29 cm Bredde 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1890.
Højde 29 cm Bredde 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 1.216