BIEDERMEIER. Signetring med lagsten.

511613. BIEDERMEIER. Signetring med lagsten.

585 gult guld (ustemplet), vægt ca. 4,2 g ringmåler: 65.

Normale brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Normale brugsspor.

HannoVerum
Antal besøg: 402