ANDERS TOSSE. Engel, olie på lærred, signeret.

511495. ANDERS TOSSE. Engel, olie på lærred, signeret.

32x35 cm, rammemål 43x45 cm.

Stel med fugtskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

32x35 cm, rammemål 43x45 cm.

Stel med fugtskader.

Antal besøg: 492