GARDEROBE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

511238. GARDEROBE, eg, Art Nouveau, 20. århundrede.

Længde 80 cm, dybde 49 cm, højde 200 cm.

Ridser, stødmærker, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, stødmærker, slid.

Antal besøg: 828